Питання / Відповіді

 • #усі питання
 • #композитна черепиця
 • #оплата
 • #повернення-обмін
 • #гарантія
 • #доставка
 • #усі питання
 • #композитна черепиця
 • #оплата
 • #повернення-обмін
 • #гарантія
 • #доставка
Що таке композитна черепиця QUEENTILE?

Композитна черепиця QUEENTILE - це сучасний багатошаровий матеріал, основою якого є високоякісна сталь з покриттям "Алюмоцинк" з двостороннім захисним покриттям. З лицьового боку поверхню черепиці покривають гранулами натурального каменю, що надає їй відмінний зовнішній вигляд. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому зв'язуючому матеріалу на основі акрила, зверху камінь покривається прозорим акриловим глазуром, що надає матеріалу ще більшу міцність і надійність.

Композитна черепиця має складну багатошарову структуру, де кожен шар виконує свої функції.

Які матеріали використовуються при виробництві QUEENTILE?

Композитна черепиця QUEENTILE виробляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії виробництва.

Використовуються матеріали тільки від провідних світових виробників:

 • Сталь "Алюмоцинк" - світових концернів
 • Акрилове зв'язуюче - європейське виробництво (формула патентована та засекречена)
 • Гранули натурального каменю (базальт) - GEOBITEK, Італія
 • Усі матеріали закуповуються безпосередньо у світових виробників, без посередників, здійснюється контроль якості випускаємої продукції на всіх етапах виробництва (від закупівлі сировини до виробництва композитної черепиці)

Композитна черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості і регулярно проводить незалежні кліматичні випробування відомого хімічного концерну BASF (Німеччина).

Чи вигорає покриття з часом?

Черепиця не вигорає на сонці завдяки глибокому термально фарбованому кам'яному напиленню та акриловому глазуруванню. Кам'яний гранулят має високу стійкість до УФ-випромінювання і зберігає свій колір протягом усього терміну служби.

Чи "шумить" композитна черепиця під час дощу?

Композитна черепиця - це безшумний кровельний матеріал.

Кам'яна крихта не тільки усуває металевий блиск і надає кровельному покриттю благородний естетичний вигляд, але також служить додатковим захистом від механічних впливів, покращує шумоізоляційні характеристики даху, поглинає звуки від крапель дощу і граду.

Чи не обсипається кам'яний гранулят?

Ні, так як поверхню шару базальту покривається спеціальною акриловою глазур'ю, яка запобігає відколовуванню і забрудненню гранул. Така технологія дозволяє гарантувати естетичний зовнішній вигляд даху протягом усього терміну служби.

Яку гарантію надає виробник на свою продукцію?

Виробник надає юридичну гарантію на свою продукцію - 50 років. Гарантія поширюється як на корозію, так і на естетику (у європейських аналогів лише на корозію).

До якого класу вогнестійкості відноситься композитна черепиця?

Композитна черепиця має високий клас вогнестійкості - А. Вона класифікується як вогнезахисний та непіддаючий запалюванню кровельний матеріал, на відміну від бітумної черепиці.

Яка вага встановленого покриття з композитної черепиці в порівнянні з іншими матеріалами?
Тип кровельного матеріалу Вага 1м2 покриття
Композитна черепиця QUEENTILE 6,5 кг
Асфальтова черепиця 15 — 25 кг
Цементно-піщана черепиця, керамічна черепиця 45 кг
Чи можна використовувати композитну черепицю QUEENTILE в регіонах з екстремальними погодними умовами?

Так. Композитна черепиця має максимальний клас стійкості до природних катастроф. Витримує пориви вітру до 250 км/год, стійка до різких перепадів температур, цей кровельний матеріал не боїться ні заморозків, ні аномальної спеки. Тому цей матеріал знайшов широке застосування в різних кліматичних умовах.

Чи піддається композитна черепиця корозії?

Ні, композитна черепиця не вразлива до корозії. Завдяки покриттю сталі алюмоцинком, композитна черепиця QUEENTILE має високу стійкість до корозії, і її термін служби щонайменше в 6 разів довший, ніж у звичайної оцинкованої сталі, яка використовується при виробництві металочерепиці. Тому виробник з упевненістю надає гарантію на свій продукт протягом 50 років.

Чи можна пересуватися по даху із композитної черепиці?

Так, покрівля із композитної черепиці передбачає можливість пересування по ній не тільки під час монтажу покриття, але і під час експлуатації.

В чому відмінність композитної черепиці QUEENTILE від металочерепиці?
Преміум металочерепиця Композитна черепиця QueenTile
Схильність металу до корозії Високоякісна сталь з покриттям "Алюмоцинк", яка на 6 разів міцніша та довговічніша, ніж звичайна оцинкована сталь
Значна кількість відходів під час монтажу даху Монтаж в шахматному порядку забезпечує оптимальне використання матеріалу
Шум під час дощу Завдяки кам'яній крихті композитна черепиця не створює шуму під час дощу або граду
Висока температура і вигорання Композитна черепиця майже не нагрівається і не вигоряє на сонці завдяки глибокому термальному фарбуванню кам'яної насипки та покриття акриловою глазур'ю
Лавиноподібний знос снігу з черепиці Шероховата поверхня матеріалу утримує сніг і запобігає лавинному зносу
В чому відрізняється композитна черепиця QUEENTILE від бітумної черепиці?
Бітумна черепиця Композитна черепиця QUEENTILE
Використання OSB-плити скорочує термін служби даху (незважаючи на гарантійний термін матеріалу даху) Монтаж проводиться безпосередньо на обрешітку
Відсутність об'ємності даху Висота хвилі надає даху об'ємності і виразності
Складність монтажу в зимових умовах (до +5) і літом (понад +30) Сталевий лист, як основа композитної черепиці, дозволяє монтувати дах при будь-яких погодних умовах
Вага 1 м2 даху з підконструкцією 15-20 кг Вага одного 1 м2 даху не перевищує 6,5 кг
Низька пожежна безпека (група горючості Г4) Негорючий пожежобезпечний матеріал (група горючості Г1)
Запах бітуму в спеку Композитна черепиця стійка до перепадів температур
Обов'язкова установка аераторів Самовентилюючий дах (вентильований коньк)
Осипання крихти і розсипання бітуму Високоякісний акриловий зв'язуючий забезпечує надійну адгезію каменю до металу
Чим відрізняється композитна черепиця QUEENTILE від натуральної черепиці?
Керамічна черепиця Композитна черепиця QUEENTILE
Висока вартість покрівлі (за рахунок високої вартості монтажних робіт і комплектуючих) Оптимальна вартість (легкість і швидкість монтажу за рахунок багатотайлових листів)
Вага 45 кг/м2 Вага 6,5 кг/м2
Складність транспортування (вразливість матеріалу) і подачі черепиці на покрівлю Сталевий лист, як основа композитної черепиці, виключає можливість розбиття. Легкість плитки не ускладнює подачу матеріалу на покрівлю
Потрапляння снігу, дрібного сміття в підпокрівельний простір (за рахунок наявності дрібних щілин) Монолітність покрівлі і особливість монтажу виключає потрапляння вологи
Чому покупці обирають композитну черепицю QUEENTILE?

Неперевершений зовнішній вигляд, велика кількість впроваджених інновацій, які стосуються як вдосконаленої технології, так і більш сучасного дизайну, роблять нашу композитну черепицю найцікавішим кровельним матеріалом. QEENTILE об'єднав в собі позитивні якості всіх основних матеріалів, при цьому уникнувши їхніх недоліків. Наш матеріал легкий, міцний, вогнестійкий і монолітний, як металева черепиця, при цьому він має відмінні акустичні та теплоізоляційні властивості. Як і бітумна черепиця, наш матеріал запобігає лавинному сходу снігу, при цьому має об'ємність, не пахне бітумом влітку та не вимагає додаткових вентиляційних елементів. Порівняно з керамічною черепицею, наш матеріал абсолютно не пропускає вологу та забруднення в підкровельному просторі. Його можна мити під високим тиском. Глазур унеможливлює зростання моху. При цьому з відстані 20 метрів навіть для професіонала проблематично відрізнити кровлю з композитної черепиці від кераміки.

Композитна черепиця QUEENTILE не поступається якістю європейським аналогам. Вона виробляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії. Використовується сировина тільки від провідних світових виробників, при цьому її вартість нижча, ніж у імпортних аналогів.

Композитна черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також на постійній основі проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина).

Завдяки тому, що завод знаходиться на території України, ми можемо гарантувати 100% наявність продукції всього колірного спектру, оригінальних комплектуючих та налагоджений процес доставки.

Діє система повернення залишків продукції на виробництво.

Юридична гарантія 50 років поширюється як на корозію, так і на естетику (у європейських аналогів тільки на корозію).

Що робити, якщо мені прийшов товар неналежної якості?

Повернення товару неналежної якості: Якщо споживач придбав товар неналежної якості, він має право вимагати обміну на товар належної якості, усунення дефектів товару або повернення сплаченої за товар суми. Витрати на транспортування при поверненні товару неналежної якості покладаються на продавця.

Як відбувається доставка в регіони?

Доставка в регіони доступна через кілька способів:

 • Нова Пошта: Якщо ви бажаєте скористатися послугами "Нової Пошти", просто вказуйте це при оформленні замовлення або повідомте нашого менеджера.
 • Транспортні компанії: Для замовлень, які потребують специфічних умов доставки, ми пропонуємо послуги транспортних компаній. Оберіть цей спосіб доставки, і ми надамо всю необхідну інформацію та номер накладної після підтвердження замовлення.
 • Кур'єрська доставка: Для вашої зручності ми пропонуємо доставку кур'єром, що ідеально підходить для швидкого та безпечного отримання товарів прямо в руки. Вартість та умови доставки будуть узгоджені при підтвердженні замовлення.
 • Безпосередня доставка на об'єкт: Розуміємо, що деякі замовлення можуть вимагати індивідуального підходу. За узгодженням можемо організувати доставку безпосередньо на ваш об'єкт. Вартість та умови такої доставки обговорюються індивідуально для кожного випадку.
Які способи оплати пропонує ТМ Квінтайл?

Оплата відбувається трьома способами:

 • Оплата при отриманні. Можна сплатити за товар у відділенні пошти, чи у центральному офісі компанії або найближчого представника компанії у вашому регіоні.
 • Безготівкова оплата на рахунок. Оплата на рахунок компанії через будь який банк на території України.
 • Оплата картами. Оплата картками VISA/MASTERCARD через платіжну систему WayForPay. Ваші платежі захищені технологією 3D Secure програм "Verified by Visa" та "MasterCard SecureCode".
Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.