Гарантія

Предмет гарантії

1.1. Гарантія поширюється на дефекти елементів крівельної системи QUEENTILE, такі як: - несумісність геометричних параметрів; - порушення захисно-декоративного покриття під час виробництва або внаслідок атмосферних впливів, що не є "стихійними лихами" (штормове попередження, град з поперечним розміром більше 20 мм, снігові накопичення, що перевищують встановлені для даного регіону і т. д.); - пошкодження сталевого основи, спричинені надмірним механічним впливом під час виробництва або корозійним руйнуванням (з дотриманням умов цієї гарантії).

1.2. У випадку поставки некондиційних матеріалів на об'єкт, або при виникненні дефектів, зазначених в пп 1.1, на період дії гарантії виникає Гарантійний випадок

Умови гарантії та гарантійний термін

2.1. Гарантія поширюється на оригінальні крівельні матеріали та комплектуючі QUEENTILE, вироблені компанією ТОВ "БІГ "МЕГА СІТІ".

2.2. Конструкція даху повинна відповідати національним будівельним нормам.

2.3. Матеріали та елементи інших виробників, які використовуються при облаштуванні даху, повинні бути якісними, без дефектів.

2.4. Транспортування, зберігання на будівельному майданчику, механічна обробка і монтаж елементів крівельної системи QUEENTILE повинні виконуватися відповідно до вимог і рекомендацій "Посібника з облаштування покрівель з використанням композитної черепиці QUEENTILE".

2.5. Наявність цього гарантійного талона, товарної накладної і відвантажувального листа.

2.6 Термін гарантії - 50 років.

Гарантійний випадок не вважається таковим у випадку:

- механічних пошкоджень матеріалу, спричинених невірною укладкою і експлуатацією покриття;

- впливу на покриття хімічних речовин (включаючи ті, що містяться в атмосфері), біологічних процесів, підвищеної температури (понад 80°С);

- виникнення обставин непереборної сили (військові дії, тероризм, пожежа, стихійні лиха і т. д.);

- руйнування або деформації конструкції будівлі, включаючи стропильну систему;

- гарантія діє лише стосовно претензій, що виникли як прямий результат виробничого дефекту черепиці (наприклад, претензії, подані як наслідок низькоякісного укладання черепиці та пошкодження, виниклі внаслідок ходіння по черепиці (нанесені власником або кимось іншим, наприклад, водопровідником, телемайстром, електриком, маляром, штукатуром, майстром з ремонту кондиціонерів і т. д.), або як результат дефектів споруд, на які укладалася черепиця, не покриваються гарантією)

- оскільки колір черепиці, виготовленої в різний час, може відрізнятися, Компанія залишає за собою право ремонтувати або замінювати черепицю іншою черепицею, колір якої схожий на колір першоначальної черепиці;

- компанія не надає гарантії, якщо під час укладання черепиці для різання черепиці використовуються пилки, абразивні диски та пилки, які не рекомендовані в інструкціях Компанії

- будь-які ремонтні роботи, проведені на підставі цієї гарантії, не продовжують термін гарантії.

Як стати дилером?

Для отримання більш детальної інформації щодо умов співпраці, заповніть форму запиту або зв'яжіться з менеджером з продажу в вашому регіоні.

Стати дилером
Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.