Архітекторам

QUEENTILE пропонує інноваційні рішення для покрівель та фасадів. Оригінальний дизайн, цікаві технічні рішення та широкий асортимент кольорових варіантів дозволять вам не обмежувати свою фантазію та запропонувати замовнику оптимальне рішення. Композитна черепиця QUEENTILE - це унікальний покрівельний матеріал, виготовлений відповідно до європейських технологічних норм з найякіснішого імпортного сировини.

Покрівля QUEENTILE виробляється в Україні на сучасному європейському обладнанні. Завдяки цьому наш продукт став одним з кращих покрівельних матеріалів з чудовим якістю і експлуатаційними характеристиками. При цьому український продукт вигідно відрізняється за ціною від імпортних аналогів, що сьогодні особливо актуально для українського споживача.

Нашим архітекторам ми пропонуємо:
Для вас наші інженери розробили необхідну технічну літературу, схеми та посібники з монтажу кровельного покриття.
Для вас підготовлені AutoCad креслення деталей композитної черепиці QUEENTILE, щоб прискорити процес візуалізації проекту і зробити роботу більш комфортною.
Для вас розроблена бонусна програма, яка дозволить зробити наше співробітництво ще цікавішим і вигідним для обох сторін.
Інформація про архітекторів-партнерів розміщується на сайті www.queentile.com
Наша інженерна служба надає будь-які технічні консультації щодо використання кровельного покриття QUEENTILE в режимі онлайн (Ви можете отримати оперативну консультацію, заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувавши за номерами: (057) 752-65-06; (057) 777-60-60
Сучасний інноваційний матеріал, технічні розрахунки і допомога інженера, спеціальні програми лояльності та система знижок
Ми завжди відкриті до бізнес-партнерства!
Як стати партнером?

Для отримання більш детальної інформації щодо умов співпраці, заповніть форму запиту або зв'яжіться з менеджером з продажу в вашому регіоні.

Стати партнером
Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.