Обмін та повернення

Обмін та повернення товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Повернення товару належної якості. Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", споживач має право протягом чотирнадцяти днів (не рахуючи день купівлі) повернути або обміняти товар належної якості, який не задовольняє його за формою, розмірами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Умови обміну або повернення товару належної якості: товар не повинен бути використаним, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, етикетки, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом з проданим товаром. Для повернення товару споживачу необхідно надати: товар (разом з усією комплектацією, пломбами та етикетками в збереженій упаковці); розрахунковий документ, що підтверджує купівлю; гарантійний талон; документ, що посвідчує особу (у випадках, передбачених чинним законодавством України).

Повернення товару неналежної якості. У разі придбання товару неналежної якості, споживач має право вимагати його обміну на товар належної якості, усунення недоліків товару або повернення сплаченої за товар суми. Транспортні витрати у випадку повернення товару неналежної якості лягають на продавця.

Фізичне розташування для обміну/повернення: Обмін або повернення товару можна здійснити в будь-якому з наших магазинів, адреси яких вказані на сайті інтернет-магазину Queentile.

Оплата транспортування: У випадку повернення товару належної якості, транспортні витрати несе споживач. У випадку повернення товару неналежної якості, усі витрати по транспортуванню товару несе продавець.

Для того, щоб повернути сплачені за товар грошові кошти, споживач повинен: звернутися за телефоном гарячої лінії 0 800 21 99 54; заповнити необхідні документи (заява на повернення товару, заяву на повернення коштів); надати необхідні для обробки запиту документи (оригінал заяви, довідку з реквізитами і т.п.). Гроші повертаються споживачеві після того, як повний обсяг документів (в оригіналі) з товаром надійдуть до отримувача інтернет-магазина Queentile. Повернення коштів відбувається протягом семи календарних днів з дати отримання документів в повному обсязі. Споживач повинен переконатися, що товар, який він бажає повернути, не відноситься до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 №172.

Для отримання докладної інформації про повернення товару та засобів звертайтесь за телефоном гарячої лінії 0 800 21 99 54.

Для отримання додаткової інформації, що стосується умов обміну, заміни або повернення товару, який був придбаний в нашому інтернет-магазині https://queentile.com, Ви можете телефонувати за номером 0 800 21 99 54.

Як стати дилером?

Для отримання більш детальної інформації щодо умов співпраці, заповніть форму запиту або зв'яжіться з менеджером з продажу в вашому регіоні.

Стати дилером
Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.