Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельно-інвестиційна група "МЕГА СІТІ"- єдиний виробник в Україні композитної черепиці торгової марки QUEENTILE. Oдна з провідних компаній виробників покрівельних матеріалів з металу.

Протягом 16 років компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір високоякісних та високотехнологічних матеріалів для покрівлі.

За час активної виробничої та комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку матеріалів для покрівлі в Україні і завоювало репутацію стабільного та надійного партнера.

Бренд QUEENTILE заснований в 2014 р компанією MEGACITY — провідним виробником покрівельних матеріалів в Україні. На сьогоднішній день ми виробляємо композитну черепицю для всього світу: США, Індія, Німеччина, Норвегія, Польща, Естонія та інші країни.

Наше покрівельне покриття виготовляється на італійській автоматизованій лінії, яка була сконструйована ексклюзивно для QUEENTILE. Виробництво контролюється технічними фахівцями, а готові вироби проходять обов’язкове тестування на відповідність стандартам якості.

ГОЛОВНА МЕТА QUEENTILE

"Ми створюємо і розвиваємо інноваційний продукт, який пропонує сучасну альтернативу іншим типам покрівельного покриття. Для нас дуже важливо, щоб композитна черепиця ТМ"QUEENTILE" викликала у людей почуття впевненості у правильному виборі. Для цього ми використовуємо сировину преміум-класу, а також проводимо щорічні кліматичні випробування,що підтверджують довговічність нашої покрівлі. При створенні композитної черепиці ТМ"QUEENTILE" ми добре розуміємо, як важливо забезпечити непогрішну якість українського продукту, який зможе завоювати довіру по всьому світу. Сотні годин напруженої роботи і тисячі годин тестування привели до створення покрівельного покриття, яке виправдає всі ваші очікування."

Ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить щодо співпраці, залишити пропозицію, пораду або відгук, написавши нам на пошту market@queentile.com.

З повагою, Колектив QUEENTILE

Як стати дилером?

Для отримання більш детальної інформації щодо умов співпраці, заповніть форму запиту або зв'яжіться з менеджером з продажу в вашому регіоні.

Стати дилером
Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.