Продукція

Композитна черепиця Slate ТМ "Queentile " coffee

Артикул 0010 Під замовлення
Артикул 0010 Під замовлення
 • Виробник: ТОВ "БІГ"MEГA CITІ"
 • Основа листа: сталь алюмоцинк
 • Покриття черепиці: натуральний камінь базальт
 • Довжина / ширина: 1240 / 420 мм
 • Витрата 1-но тайлового аркуша: 2.32 шт./м²
- +
шт.
324.09 грн / шт.
Придбати
Спосіб оплати
 • Готівковий розрахунок
 • Безготівковий розрахунок
 • Оплата картками VISA/MASTERCARD WayForPay
Спосіб доставки
 • Самовивіз зі складу
 • Доставка Новою Поштою
 • Доставка транспортною компанією
 • Доставка кур'єром
 • Доставка безпосередньо на об’єкт
 • Опис

 • Характеристики

 • Галерея

 • Аксесуари

 • Завантаження

 • Де купити?

 • Обмін та повернення

 • Гарантія

АНГЛІЙСЬКА ПЕРЕВАГА В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ...

Вибираючипрофіль SLATE ви створите особливу благородність і витончену привабливість будинку.

Його переваги:

 • Черепиця здатна протистояти вітру до 250 км/год
 • Має високу опірність до перепадів температур, заморозків і аномальної спеки
 • Практично не вигорає на сонці (кам'яна крихта забарвлюється при високих температурах, що забезпечує стійкість кольору)
 • Безшумна
 • Матеріал має клас пожежної безпеки А
 • Легка (вага квадратного метра покриття не перевищує 6,5 кг) - можливе застосування в якості заміни будь-якого покрівельного матеріалу, що відслужило свій термін. Недорога логістика
 • Покриття має мінімальний відсоток відходів
 • Юридична гарантія від виробника безпосередньо на кінцевого споживача - 50 років!
 • Можливість повернення невикористаних тайлів і добірних елементів на склад виробника

Композитна черепиця QUEENTILE - складний багатошаровий матеріал. Основою є корейська сталь товщиною 0,45 мм з захисним алюмоцинковим покриттям з обох сторін. Дане покриття забезпечує захист від корозії в багато разів перевищує властивості стандартної оцинковки. Товщина шару «Алюмоцинк» становить 150 г/м2. Поверхня стали покривається спеціально розробленим матеріалом на основі акрилу, який утримує гранули натурального каменю (базальт). Шар каменю, в свою чергу, обробляється спеціальною прозорою акриловою глазур'ю, яка додатково захищає поверхню від вигорання, впливу ультрафіолету, ІК випромінювання і проникнення вологи, а також перешкоджає появі моху.

Композитна черепиця QUEENTILE проводиться на інноваційній, повністю автоматизованої лінії, виробленої в Італії і запущеної італійськими технологами.

Сировина закуповується тільки у провідних світових виробників:

 • Сталь "Алюмоцинк» - світовий концерн Union Steel, Південна Корея
 • Акрилове сполучна, акрилова глазур - європейське виробництво (формула запатентована і засекречена)
 • Гранули натурального каменю (базальт), запечені в капсулу фарби - GEOBITEK, Італія

Композитна черепиця QUEENTILE і вся сировина, що використовується, має всі необхідні сертифікати якості. 

Основа Сталь Алюмоцинк
Покриття Натуральний камінь базальт
Пожежна безпека Клас А
Довжина, мм 1240
Ширина, мм 420
Загальна площа листа, м² 0.521
Ефективна площа листа, м² 0.431
Витрати, шт/м² 2.32
Вага листа, кг 2.75
Iнструкція по монтажу композитноі черепиці ТМ"QUEENTILE"
магазин Час роботи
 • Пн-Пт 09:00 - 18:00
 • Сб-Вс Вихідний
Замовлення на сайті приймаються 24/7
СОЦМЕРЕЖІ
ХАРКІВ Головний офіс «QUEENTILE»
Харків, пр. Любові Малої, 93

Обмін та повернення товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Повернення товару належної якості. Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", споживач має право протягом чотирнадцяти днів (не рахуючи день купівлі) повернути або обміняти товар належної якості, який не задовольняє його за формою, розмірами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Умови обміну або повернення товару належної якості: товар не повинен бути використаним, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, етикетки, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом з проданим товаром. Для повернення товару споживачу необхідно надати: товар (разом з усією комплектацією, пломбами та етикетками в збереженій упаковці); розрахунковий документ, що підтверджує купівлю; гарантійний талон; документ, що посвідчує особу (у випадках, передбачених чинним законодавством України).

Повернення товару неналежної якості. У разі придбання товару неналежної якості, споживач має право вимагати його обміну на товар належної якості, усунення недоліків товару або повернення сплаченої за товар суми. Транспортні витрати у випадку повернення товару неналежної якості лягають на продавця.

Фізичне розташування для обміну/повернення: Обмін або повернення товару можна здійснити в будь-якому з наших магазинів, адреси яких вказані на сайті інтернет-магазину Queentile.

Оплата транспортування: У випадку повернення товару належної якості, транспортні витрати несе споживач. У випадку повернення товару неналежної якості, усі витрати по транспортуванню товару несе продавець.

Для того, щоб повернути сплачені за товар грошові кошти, споживач повинен: звернутися за телефоном гарячої лінії 0 800 21 99 54; заповнити необхідні документи (заява на повернення товару, заяву на повернення коштів); надати необхідні для обробки запиту документи (оригінал заяви, довідку з реквізитами і т.п.). Гроші повертаються споживачеві після того, як повний обсяг документів (в оригіналі) з товаром надійдуть до отримувача інтернет-магазина Queentile. Повернення коштів відбувається протягом семи календарних днів з дати отримання документів в повному обсязі. Споживач повинен переконатися, що товар, який він бажає повернути, не відноситься до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 №172.

Для отримання докладної інформації про повернення товару та засобів звертайтесь за телефоном гарячої лінії 0 800 21 99 54.

Для отримання додаткової інформації, що стосується умов обміну, заміни або повернення товару, який був придбаний в нашому інтернет-магазині https://queentile.com. Ви можете телефонувати за номером 0 800 21 99 54.

Об'єкт гарантії

1.1. Гарантія поширюється на дефекти елементів покрівельної системи QUEENTILE, такі як: - несумісність геометричних параметрів; - порушення захисно-декоративного покриття під час виробництва або через атмосферні впливи, які не є "стихійним лихом" (штормове попередження, град з поперечним розміром більше 20 мм, сніжні відкладення, що перевищують встановлені для даного району та інше); - пошкодження сталевого основи, спричинені надмірним механічним впливом під час виробництва або корозійним руйнуванням (за умови дотримання умов цієї гарантії).

1.2. У разі постачання неякісних матеріалів на об'єкт або виникнення дефектів, зазначених у пункті 1.1, протягом терміну дії гарантії виникає Гарантійний випадок.

Умови гарантії та термін гарантії

2.1. Гарантія поширюється на оригінальні покрівельні матеріали та комплектуючі QUEENTILE, вироблені компанією ТОВ "БІГ "МЕГА СІТІ".

2.2. Конструкція даху повинна відповідати національним будівельним нормам.

2.3. Матеріали та елементи інших виробників, які використовуються при будівництві даху, повинні бути якісними і без дефектів.

2.4. Транспортування, зберігання на будівельному майданчику, механічна обробка та монтаж елементів покрівельної системи QUEENTILE повинні проводитися відповідно до вимог і рекомендацій "Посібника з облаштування покрівель з використанням композитної черепиці QUEENTILE."

2.5. Наявність цього гарантійного талона, товарної накладної та відвантажувального листа.

Випадки, які не вважаються гарантійними

- Механічні пошкодження матеріалу, спричинені неправильною установкою та експлуатацією покриття;

- Вплив на покриття хімічних речовин (включаючи ті, що містяться в атмосфері), біологічних процесів, підвищеної температури (понад 80°С);

- Виникнення непереборних обставин (військові дії, тероризм, пожежа, стихійні лиха тощо);

- Руйнування або деформація конструкції будівлі, включаючи стропильну систему;

- Гарантія діє лише щодо претензій, які виникли як безпосередній результат виробничого дефекту черепиці (наприклад, претензії, висунуті як наслідок неякісного укладання черепиці та пошкодження, виниклих внаслідок ходіння по черепиці (зроблені власником або кимось іншим, наприклад, водопровідником, телемайстром, електриком, фарбувальником, штукатуром, майстром з ремонту кондиціонерів тощо), або як результат дефектів споруд, на які клала черепиця, не підлягають гарантії);

- Оскільки колір черепиці, виробленої в різний час, може відрізнятися, Компанія залишає за собою право ремонтувати або замінювати черепицю іншою черепицею, який має схожий колір із кольором початкової черепиці;

- Компанія не надає гарантії, якщо під час укладки черепиці використовуються пилки, абразивні диски і пилки, які не рекомендовані в інструкціях Компанії;

- Будь-які ремонтні роботи, проведені на підставі цієї гарантії, не продовжують термін гарантії.

Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.