Професіонали кровельного та будівельного бізнесу є стратегічними партнерами нашої компанії. Саме ви формуєте тенденції розвитку кровельного ринку України. Ви - експерти у кровельних справах, і лише у вас є безцінний досвід, яким ви ділитесь зі споживачем.

Ми цінуємо і поважаємо вашу працю, завдяки вам розвивається кровельний ринок нашої країни, з'являються та займають свою нішу нові цікаві якісні матеріали. Наразі ми активно розвиваємо дилерську мережу на території України і відкриті до співпраці з будь-якою організацією, яка поділяє наші цінності.

Ми шукаємо компанії, які бажають побудувати успішні партнерські відносини на довгостроковій перспективі, зацікавлені в наявності у продуктовому портфелі якісного, високоліквідного, не пошкодженого демпінгом національного продукту.

На сьогоднішній день QUEENTILE активно розвивається не лише в Україні, але і успішно продвигається в країни близького зарубіжжя, Європи, Близького Сходу, Африки. Продукція QUEENTILE забезпечена всіма необхідними сертифікатами якості, а також регулярно перевіряється на незалежні кліматичні випробування в лабораторіях всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина).

Нашим партнерам ми пропонуємо:
Перспективний і стрімко розвиваючийся національний бренд
Продукт вищої якості
Вигідні комерційні умови на композитну черепицю QUEENTILE
Маркетингова підтримка щодо просування QUEENTILE
Антидемпінгову програму для дилерів (цінова політика збалансована та підтримується під жорстким контролем)
Програми лояльності, постійні акції
Технічну консультацію, допомогу у розрахунку даху, монтажу
Допомогу наших менеджерів у презентації матеріалу споживачеві
Навчання персоналу, семінари, майстер-класи
Оригінальні комплектуючі QUEENTILE
100% наявність продукції усіх кольорових варіантів, а також додаткових елементів на складі
Юридична пряма гарантія від виробника напряму кінцевому споживачеві — 50 років
Налагоджений процес швидкої доставки по всій території України
Можливість повернення залишків продукції
Інформація про партнерів розміщується на сайті www.queentile.com

Однією з основних переваг співпраці з композитною черепицею QUEENTILE є розташування виробничого комплексу в Україні та підтримання регіональних складських запасів. Ми гарантуємо строк поставки продукції протягом 3 робочих днів в будь-яку точку України.

Якщо ви займаєтеся продажем кровельних матеріалів, ми будемо раді бачити вас серед наших партнерів і зробимо все можливе, щоб наша співпраця була комфортною і взаємовигідною.

QUEENTILE пропонує ексклюзивну партнерську програму для будівельників, підрядників, постачальників, архітекторів, монтажних і торгових організацій, інтернет-магазинів та інших клієнтів, які бажають побудувати успішні партнерські відносини в довгостроковій перспективі.

Стати учасником партнерської програми дуже просто: залиште заявку на сайті, заповнивши спеціальну форму, і ваш обліковий запис автоматично активується. Також до вас зв'яжеться менеджер і розповість про умови Програми лояльності.

Ми завжди готові до бізнес-партнерства!
Як стати партнером?

Для отримання більш детальної інформації щодо умов співпраці, заповніть форму запиту або зв'яжіться з менеджером з продажу в вашому регіоні.

Стати партнером
Підписатись на новини

Будьте в курсі наших актуальних новин та дізнайтесь про наші новинки продукції та асортименту першими.